BOLTI ELADÓ - MAROS HORGÁSZBOLT (AKTÍV)

Munkatársat keresünk a makói Maros Horgászboltunkba.
Munkavégzés helye: Makó, Deák Ferenc utca 12.

FELADATOK

  • pénztárkezelés
  • bolti értékesítés
  • árufeltöltés
  • vevőink gyors, pontos és szakszerű kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • horgászcikkek, horgásztechnikák ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • szakirányú végzettség
  •  eladói, pénztárosi szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

A jelentkezéseket, csatolt fényképes önéletrajzzal  az allas@marosmix.hu email címre várjuk.

RAKTÁROS/ CSOMAGOLÓ MUNKATÁRS (BETÖLTVE)

Munkatársat keresünk MAKÓI telephelyünkre raktáros, kézi csomagoló munkakörbe.

FELADATOK

  • kész termékek csomagolása, dobozolása meghatározott folyamat szerint
  • rendelések összekészítése, komissiózás
  • bejövő áru átvétele és eltárolása
  • áru raklapos és kartonos mozgatása
  • kezelt tételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • gyártási folyamatokkal kapcsolatos részfeladatok elvégzése
  • általános csomagolói és raktári teendők ellátása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • horgászcikkek ismerete
  • csomagolói, raktári munkakörökben szerzett tapasztalat
  • targonca-kezelői jogosítvány

A jelentkezéseket, csatolt fényképes önéletrajzzal csak az allas@marosmix.hu email címre várjuk.