EREDMÉNYES 2021

2022 februárt írunk, javában zajlanak a nevezések az országos megmérettetésekre. Mielőtt azonban egy új versenyévnek vágnánk neki, tekintsünk vissza  az elmúlt esztendőre, amely kétség kívül az egyik legsikeresebb éve volt a Maros Team versenyzői gárdájának.

2021 év a magyar horgász versenysport legkiemelkedőbb éve volt, ennyi nemzetközi érmet még sosem szerzett a magyar válogatott. Büszkék vagyunk arra, hogy három egyéni világbajnoki cím mellett számos nemzetközi érem megszervezéséhez járultak hozzá a Maros Csapat versenyzői.

Bakó Péter megvédte hosszúelőkés Feeder Magyar bajnoki címét, megnyerte a Method Feeder és az U25 úszós országos bajnokságot, nemzetközi versenyeken pedig két csapat világbajnoki aranyérmet szerzett Method Feeder és U20- as úszós szakágban. Mindezeket megkoronázva az U20-as kategória egyéni VB ezüstérmese lett valamint egyéniben is megnyerte a felnőtt Method Feeder Világbajnokságot. Soha senki nem zárt még hasonló évet a versenyhorgászat sok évtizedes történelmében.

Vidó Roland is megvédte U20-as magyar bajnoki címét, és a hazai rendezésű U20-as úszós világbajnokságon a csapat
arany mellett egyéni világbajnoki címet is szerzett.

A Maros Csapat 2021 évi harmadik egyéni világbajnoki címét Ambrus Tibor szerezte meg Masters kategóriában a csapat arany mellett.
Gratulálunk minden versenyzőnknek, óriási teljesítmény!